Network Çözümleri

Network Çözümleri

Lokal ve Geniş Alan ağınızın kablolu ve kablosuz tüm ihtiyaçlarını; analiz, projelendirme, ürün temini, kurulum ve yönetim hizmetlerimizle Anahtar Teslimi çözüyoruz.
Her seviyedeki lokal alan ağ ürünleri, VPN WAN, WWAN, WAN, MPLS VPN, WAN Backup, APN, Private Cloud Network… Kurumsal iletişim ihtiyaçlarınız hangi seviyede olursa olsun hizmetinizdeyiz.

 

Kaynaklarının ortak kullanımı, yönetilebilir, iş akışını olumsuz etkilemeyecek sağlıklı çalışan bir network sistemi, işletmeler için günümüzde bilgi işlem teknolojilerinin başlangıç noktası durumundadır.

Firmamız network proje çözümleri geliştirmektedir. Network projelerimizde, dizayn, yapısal kablolama, sistemin devreye alınması ve test süreçlerinde profesyonel hizmet sağlıyoruz. Network projelerimizde uzun yıllar boyunca yüksek kapasite ve tam verimlilikte çalışan sağlıklı network sistemleri oluşturuyoruz.

Network sistem projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ağ güvenliği teknolojileri ve ağ güvenliği çözümlerimiz ile, iş ağınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili gizli bilgilerin kötü amaçlar ile kullanılması, internet ortamından kaynaklanan solucan, trojen ve virüslerin kötü amaçlı saldırıları ile başa çıkmak için ağ güvenliği teknolojileriniz işletmenize uygulamalısınız.

Çalışmanın ve ağın kesintiye uğraması, ağ servislerinin durması, iş ağınıza sızma, yasal işlem riskleri ile karşılaşmak istemiyorsanız firmamız ile tanışmalısınız.