E-Ticaret

Nebim V3 Entegrasyonu
Hizmet Bilişim e-ticaret sistemi, Nebim V3 ERP programı ile birebir entegre çalışabilmektedir. Nebim V3 de internete açmış olduğunuz tüm stok bilgileri istediğiniz formatta e-ticaret sitenize aktarılır, anlık olarak stoklar güncellenir ve onayladığınız siparişler Nebim V3 programına cariler ile birlikte aktarılır. Tüm detaylı bilgi ve işleyiş için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Nebim V3 Entegrasyonu
Hizmet Bilişim e-ticaret sistemi, Nebim V3 ERP programı ile birebir entegre çalışabilmektedir. Nebim V3 te internete açmış olduğunuz tüm stok bilgileri istediğiniz formatta e-ticaret sitenize aktarılır, anlık olarak stoklar güncellenir ve onayladığınız siparişler Nebim V3 programına cariler ile birlikte aktarılır. Tüm detaylı bilgi ve işleyiş için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Mikro Entegrasyonu
Hizmet Bilişim e-ticaret sistemi, Mikro Muhasebe programı ile birebir entegre çalışabilmektedir. Mikroda ki tüm stok bilgileri istediğiniz formatta e-ticaret sitenize aktarılır, anlık olarak stoklar güncellenir ve onayladığınız siparişler Mikro programına cariler ile birlikte aktarılır. Tüm detaylı bilgi ve işleyiş için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.